Firma

Firma Rusztowania - Jonas Scaffolding Sp. z o. o. powstała w styczniu 2007 roku. Od początku istnienia Spółka skoncentrowana jest na branży rusztowaniowej oraz wynajmie sprzętu budowlanego. Jedynym dostawcą rusztowań dla naszej firmy jest Layher Sp. z o. o., producent rusztowań, który cieszy się ogromnym uznaniem w branży budowlanej. Aktualna specyfikacja producenta pozwala na wykonanie zarusztowań do wysokości 80 m bez dodatkowych projektów. Systematycznie powiększamy zasoby magazynowe rusztowań podążając za najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez producenta, które pozwalają nam budować coraz bardziej skomplikowane konstrukcje. Obecnie posiadamy ok 40.000 m3 rusztowania modułowego oraz 20.000 m2 rusztowania ramowego.

Oferowane przez nas rusztowania są powszechnie stosowane do prac elewacyjnych, w przemyśle stoczniowym, papierniczym, energetycznym, drogowym jak i do montażu w pomieszczeniach, zbiornikach, kominach, układach przestrzennych. Ostatnie lata to intensywna współpraca z Gdańską Stocznią Remontową S.A. im. J. Piłsudskiego, gdzie montujemy rusztowania w ekstremalnych warunkach na jednostkach pływających takich jak tankowce, statki pasażerskie oraz frachtowce, gdzie powierzchnie zarusztowań niejednokrotnie przekraczały 10 tyś. m3

Od kilku lat wykonujemy konstrukcje rusztowaniowe dla przemysłu drogowego. W naszych realizacjach znalazły się m.in. budowa Autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy - Toruń oraz Toruń - Stryków gdzie byliśmy głównym dostawcą rusztowań.
Dzięki doświadczonej ekipie monterów oraz innowacyjnym rozwiązaniom systemu Layher jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty zarusztowań w bardzo krótkim czasie. Wysoka jakość montowanych przez nas elementów sprawia, iż prace wykonywane na naszych rusztowaniach stają się bezpieczniejsze dla osób pracujących na wysokości a także przyspieszają postęp prac. Prowadzimy pełną dokumentację montowanych rusztowań zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ponosimy pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wygodę w ich użytkowaniu.

Jesteśmy przekonani, iż posiadany sprzęt, wykwalifikowana kadra, wiedza i doswiadczenie pozwoli spełnić Państwa oczekiwania.

Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl