System rusztowań Layher Allround

System rusztowań Layher Allround to system rusztowania przestrzennego zapewniający sprawny i bezpieczny montaż na każdym placu budowy. Jest stosowany dla typowych i skomplikowanych obiektów. Kilka elementów tworzących system daje możliwość sprostania nawet najbardziej trudnym ustawieniom i problemom z którymi spotykają się na co dzień fachowcy z branży budowlanej. Niewielka liczba części z połączeniem klinowym pozwala na szybki , łatwy i logiczny montaż.

Rusztowania Allround wykorzystywane są jako rusztowania fasadowe lub budowlane, jako rusztowania nośne lub wewnątrz pomieszczenia, stosowane np. przy: wieżach kościelnych, mostach, wewnątrz kotłów, w zbiornikach, w kolumnach reakcyjnych, w przemyśle stoczniowym , energetyce i innych gałęziach przemysłu.

System Allround posiada trzy podstawowe elementy: stojak, rygiel i stężenie pionowe. Rusztowanie to skraca czas montażu, obniża koszty, zwiększa bezpieczeństwo przy ustawianiu rusztowań. Dzięki swej elastyczności oraz prostej i pewnej obsłudze doskonale sprawdza się przy obiektach sakralnych. Główne zalety to szybki, bezśrubowy montaż, złącza rozetowe zamknięte siłowo, dokładność wymiarowa i sztywność. To wszystko pozwala stworzyć bezpieczne miejsce pracy na żądanej wysokości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budowli.

System Allround stosuje się w stoczniach przy wszelkiego rodzaju pracach związanych z techniką morską. Skomplikowane kształty statków, zarówno na pokładzie jak i pod pokładem, a także platform wiertniczych wymagają zastosowania rusztowania o tak szerokich możliwościach jak Layher Allround.

Layher Allround to konstrukcja zalecana tam gdzie istotna i niezawodna jest praca na danej wysokości. Dzięki zastosowaniu tego systemu można podjąć się każdego wyzwania, szybko stworzyć bezpieczne warunki pracy, nawet w najbardziej skomplikowanych miejscach dla montażu rusztowania.

 

 

Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl